Czy warto zdecydować się na katalogi spiralowane?

Katalog jest niezwykle powszechną metodą ekspozycji Twojej działalności. Kojarzony jest z solidnymi oraz godnymi polecenia markami, produktami wypróbowanymi, o doskonałej klasy oraz tradycji. Publikacja owa pomieści wiele danych tekstowych i zdjęć, wykresów, tabel, grafik, oraz wszystkich pozostałych danych mających za zadanie jak najlepsze reklamowanie spółki.

Katalog spiralowany

Katalogi, jakich grzbiet spina spirala to doskonałe wyjście do wydruku map turystycznych oraz samochodowych, przewodników, instrukcji lub książek kucharskich. Katalogi spiralowane drukowane są w sześciu rozmaitych formatach, natomiast ich objętość może sięgać od 12 do 60 stron. Przy projektowaniu katalogu spiralowanego należy pamiętać o utrzymaniu większego marginesu od strony spirali na każdej stronie. Druk katalogów spiralowanych odbywa się się przez druk cyfrowy, czy druk offsetowy. Szerzej na tenże temat możemy przeczytać na stronie . 

Kiedy należałoby sięgnąć po katalogi spiralowane?

Katalogi spiralowe to wyjścia o podzielonym zastosowaniu. Mogą być stosowane do prezentacji propozycji firmowej, niejednokrotnie sięgamy po nie jednakże też, żeby przygotować program informacyjny udostępniający informacje o historii oraz zakresach rozwoju konkretnego przedsiębiorstwa. Ich estetykę wizualna powoduje, iż pojawiają się również w postaci cenników w lokalach gastronomicznych. Spirala nie jedynie gwarantuje ich wytrzymałość, lecz też zapewnia natychmiastowe znalezienie interesującej nas strony oraz zapewnia, iż nie zgubimy jej na skutek szybkiego zamknięcia się broszury. Katalogi owego rodzaju to oryginalne powiązanie ergonomiczności oraz estetyki.

Wykorzystanie katalogów spiralowanych

Katalogi spiralowane mają niezwykle duże wykorzystanie, więc także tak mnóstwo spółek oraz osób prywatnych korzysta z ich dobrodziejstwa. Produkty owe przeważnie stosowane są jednakże w celach reklamowania spółki, jaka wykonuje usługi i przedsiębiorstw przemysłowych. Przy oryginalnej pomysłowości można zastosować je też jako charakterystyczna wizytówka rozmaitych instytucji państwowych lub uczelni. Innowacyjne katalogi spiralowane to znakomite wyjście dla wszelkich tychże artykułów, przy których w pierwszej kolejności liczy się odporność oraz wytrzymałość. Spiralowanie idealnie sprawdzi się również przy drukach o niezwykle subtelnej estetyce. Można je swobodnie zastosować na przykład w karatach dań, przewodnikach, dokumentach lub mapach turystycznych. Niezwykle mnóstwo spółek inwestuje również w promocyjne kalendarze spiralowane, jakie cieszą się dużym zainteresowaniem.

Drukowanie katalogów – jaki format dobrać?

Spółki zajmujące się drukowaniem katalogów zazwyczaj oferują własnym konsumentom szereg możliwości połączonych choćby z ich formatem. Od tego zależy zarówno użyteczność produktów, jak również możliwość właściwej prezentacji artykułów. W tymże wypadku nie należałoby kierować się tylko ceną bądź wyglądem. Więc, nim zlecisz druk katalogów, zastanów się, kto jest Twoim klientem oraz w jaki sposób będzie korzystał z publikacji. Potem przygotuj plan, jaki najlepiej zaprezentuje treść w ramach określonego formatu.